Team Machine- & Apparatenbouw

Ricardo Rohde

LinkedIn Profiel Ricardo Rohde
Team Lead
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 – 13 240 038

LinkedIn Profiel Lara Van Der Weijden
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
l.vanderweijden@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 22
Mob: 06 – 82 371 925

LinkedIn Profiel Barend Priester
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
b.priester@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 16 
Mob: 06 – 82 690 849

LinkedIn Profiel Nikki Koops
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
n.koops@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 12
Mob: 06 – 82 291 804

Yvonne van der Nat LinkedIn Profiel
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
y.vandernat@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 30
Mob: 06 – 10 008 326

Romario Mohanlal LinkedIn Profiel
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
r.mohanlal@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 27
Mob: 06 – 13 212 561

Team Civiele Techniek

LinkedIn Profiel Angelique Boender
Team Lead
Civiele Techniek
a.boender@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 21
Mob: 06 – 82 143 163

LinkedIn Profiel Michelle de Winter
Recruitment Consultant
Civiele Techniek
m.dewinter@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 28
Mob: 06 – 82 481 866

Bradley de la Croix

LinkedIn Profiel Bradley de la Croix
Assistent Recruitment Consultant
Civiele Techniek
b.delacroix@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 24
Mob: 06 – 51 972 350

Team Infratechniek

LinkedIn Profiel Tamara Hassan
Team Lead
Infratechniek
t.hassan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11
Mob: 06 – 82 415 015

LinkedIn Profiel Jeroen Kamp
Recruitment Consultant
Infratechniek
j.kamp@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 23
Mob: 06 – 13 251 318

LinkedIn Profiel Steven Rootering
Recruitment Consultant
Infratechniek
s.rootering@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 29
Mob: 06 – 10 077 368

LinkedIn Profiel Celine van Gent
Recruitment Consultant
Infratechniek
c.vangent@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 32
Mob: 06 – 269 830 53

Ravi Behmanesh

LinkedIn Profiel Ravi Behmanesh
Recruitment Consultant
Infratechniek
r.behmanesh@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 36

Recruitment

LinkedIn Profiel Kimberly Rocha Silva
Recruitment Manager
k.rochasilva@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 26
Mob: 06 – 578 013 44

Marketing

Lisa

LinkedIn Profiel Lisa Bonefaas
Marketing stagiaire
l.bonefaas@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Samrae

LinkedIn Profiel Samrae El.Hahaoui
Marketing stagiaire
s.elhahaoui@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Directie

Kristian van Loon

LinkedIn Profiel Kristian van Loon
Operationeel Directeur
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 – 30 706 948

Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op