Team Machine- & Apparatenbouw

Ricardo Rohde

LinkedIn ProfielRicardo Rohde
Team Lead
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 – 13 240 038

LinkedIn ProfielLara Van Der Weijden
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
l.vanderweijden@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 22
Mob: 06 – 82 371 925

LinkedIn ProfielBarend Priester
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
b.priester@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 16 
Mob: 06 – 82 690 849

LinkedIn ProfielNikki Koops
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
n.koops@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 12
Mob: 06 – 82 291 804

Yvonne van der NatLinkedIn Profiel
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
y.vandernat@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 30
Mob: 06 – 10 008 326

Team Civiele Techniek

LinkedIn ProfielAngelique Boender
Team Lead
Civiele Techniek
a.boender@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 21
Mob: 06 – 82 143 163

LinkedIn ProfielDamian Barning
Recruitment Consultant
Civiele Techniek
d.barning@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 13
Mob: 06 – 82 186 044

Michelle van Connetix

LinkedIn ProfielMichelle de Winter
Recruitment Consultant
Civiele Techniek
m.dewinter@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06 – 82 481 866

Sohrab NouriLinkedIn Profiel
Recruitment Consultant
Civiele Techniek
s.nouri@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 17
Mob: 06 – 82 064 038

LinkedIn ProfielBradley de la Croix
Assistent Recruitment Consultant
Civiele Techniek
b.delacroix@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 24
Mob: 06 – 51 972 350

Team Infratechniek

LinkedIn ProfielTamara Hassan
Team Lead
Infratechniek
t.hassan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11
Mob: 06 – 82 415 015

LinkedIn ProfielJeroen Kamp
Recruitment Consultant
Infratechniek
j.kamp@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 23
Mob: 06 – 13 251 318

LinkedIn ProfielSteven Rootering
Recruitment Consultant
Infratechniek
s.rootering@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 29
Mob: 06 – 10 077 368

Recruitment

LinkedIn ProfielKimberly Rocha Silva
Recruitment Manager
k.rochasilva@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

LinkedIn ProfielTobi van Zwienen
Sales/Recruitment Stagiaire
t.vanzwienen@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Marketing

LinkedIn ProfielThomas Jacob
Corporate Recruiter & Marketeer
t.jacob@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 10
Mob: 06 – 51 973 803

LinkedIn ProfielMargriet de Jongh
Content Marketeer
m.dejongh@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 18

LinkedIn ProfielCathelijne Roggeband
Marketing Stagiaire
c.roggeband@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Directie

Kristian van Loon

LinkedIn ProfielKristian van Loon
Operationeel Directeur
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 – 30 706 948

LinkedIn ProfielGerald Sno
Strategisch Directeur
g.sno@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 14
Mob: 06 – 24 819 082

Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op