Team Machine- & Apparatenbouw

Kristian van Loon

LinkedIn ProfielKristian van Loon
Business Development Manager
Industrie, Machine- en Apparatenbouw
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 – 30 706 948

Ricardo Rohde

LinkedIn ProfielRicardo Rohde
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 – 13 240 038

LinkedIn ProfielLara Van Der Weijden
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
l.vanderweijden@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 22
Mob: 06 – 82 371 925

LinkedIn ProfielBarend Priester
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
b.priester@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 16 
Mob: 06 – 82 690 849

LinkedIn ProfielStiven Prizreni
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
s.prizreni@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 27
Mob: 06 – 13 256 279

LinkedIn ProfielAmalia Melcherts
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
a.melcherts@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 29
Mob: 06 – 10 077 368

Yvonne van der NatLinkedIn Profiel
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
y.vandernat@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 30
Mob: 06 – 10 008 326

Team Civiel- & Infratechniek

LinkedIn ProfielGerald Sno
Business Development Manager
Civiel- & Infratechniek
g.sno@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 14
Mob: 06 – 24 819 082

LinkedIn ProfielMathijs Schoon
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
m.schoon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 26
Mob: 06 – 82 421 242

LinkedIn ProfielTamara Hassan
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
t.hassan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11
Mob: 06 – 82 415 015

LinkedIn ProfielAngelique Boender
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
a.boender@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 21
Mob: 06 – 82 143 163

LinkedIn ProfielEvie van Weert
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
e.vanweert@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 18
Mob: 06 – 82 291 804

LinkedIn ProfielDamian Barning
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
d.barning@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 13
Mob: 06 – 82 186 044

LinkedIn ProfielJade Knoppert
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
j.knoppert@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 17
Mob: 06 – 82 064 038

Michelle van Connetix

LinkedIn ProfielMichelle de Winter
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
m.dewinter@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

LinkedIn ProfielBradley de la Croix
Assistent Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
b.delacroix@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 24

LinkedIn ProfielJeroen Kamp
Recruiter
Civiel- en Infratechniek
j.kamp@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 23
Mob: 06 – 13 251 318

Marketing & Interne Recruitment

LinkedIn ProfielThomas Jacob
Corporate Recruiter & Marketeer
t.jacob@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 10
Mob: 06 – 51 973 803

Gerald van Connetix

LinkedIn ProfielRick Aarntzen
Afstudeerstagiair
r.aarntzen@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op