Team Machine- & Apparatenbouw

Kristian van Loon

LinkedIn ProfielKristian van Loon
Business Development Manager
Industrie, Machine- en Apparatenbouw
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 – 30 706 948

Ricardo Rohde

LinkedIn ProfielRicardo Rohde
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 – 13 240 038

LinkedIn ProfielLéon Wolf
Recruitmen Consultant
Machine- en Apparatenbouw
L.wolf@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 12
Mob: 06 – 13 212 561

LinkedIn ProfielLara Van Der Weijden
Recruitment Consultant
Machine- & Apparatenbouw
l.vanderweijden@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 22
Mob: 06 – 82 371 925

LinkedIn ProfielBarend Priester
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
b.priester@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 16 
Mob: 06 – 13 222 844

LinkedIn ProfielStiven Prizreni
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
s.prizreni@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 27
Mob: 06 – 13 256 279

Team Civiel- & Infratechniek

LinkedIn ProfielGerald Sno
Business Development Manager
Civiel- & Infratechniek
g.sno@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 14
Mob: 06 – 24 819 082

LinkedIn ProfielMathijs Schoon
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
m.schoon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 26
Mob: 06 – 82 421 242

LinkedIn ProfielTamara Hassan
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
t.hassan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11
Mob: 06 – 82 415 015

LinkedIn ProfielAngelique Boender
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
a.boender@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 21
Mob: 06 – 82 143 163

LinkedIn ProfielEvie van Weert
Recruitment Consultant
Civiel- & Infratechniek
e.vanweert@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 18
Mob: 06 – 82 291 804

LinkedIn ProfielJeremy Lynch
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
j.lynch@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06 – 82 481 866

LinkedIn ProfielDamian Barning
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
d.barning@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 13
Mob: 06 – 82 186 044

LinkedIn ProfielJade Knoppert
Recruitment Consultant
Civiel- en Infratechniek
j.knoppert@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06- 82 064 038

Marketing & Interne Recruitment

LinkedIn ProfielThomas Jacob
Interne Recruiter & Marketeer
t.jacob@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 10

LinkedIn ProfielBradley de la Croix
Stagiair Recruitment & Marketing
b.delacroix@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Connetix is een specialistische recruitment partner die zich richt op hoger opgeleid personeel (Mbo+, Hbo & Wo) in de technische sector. Medewerkers die zich niet alleen onderscheiden door middel van een diploma maar ook zijn/haar persoonlijkheid, welke moeten passen binnen uw organisatie en cultuur.

Onze jarenlange ervaring en uitgebreide netwerk met duizenden kandidaten in heel Nederland biedt ons de mogelijkheid de meest geschikte kandidaat voor uw organisatie te vinden. In een tijdperk waar kwaliteit, mate van geschiktheid en schaarste van goed technisch personeel aan de orde van de dag is, is het voor u als werkgever belangrijk om een sterke partner te hebben binnen het recruitmentproces.

  • Kwaliteit
  • Betrokkenheid
  • Transparant
  • Partnership
Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op