LinkedIn ProfielGerald Sno
Business Development Manager
Infratechniek, Machine- en Apparatenbouw
g.sno@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 14
Mob: 06 24 819 082

Kristian van Loon

LinkedIn ProfielKristian van Loon
Business Development Manager
Industrie, Machine- en Apparatenbouw
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 30 706 948

Randy de Wit

LinkedIn ProfielRandy de Wit
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.dewit@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 13
Mob: 06 13 256 279

LinkedIn ProfielShai Ponit
Recruitment Consultant
Industrie, Machine- en Apparatenbouw
s.ponit@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 17
Mob: 06 13 287 183

LinkedIn ProfielLéon Wolf
Recruiter
Machine- en Apparatenbouw
L.wolf@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 12
Mob: 06 13 212 561

Ricardo Rohde

LinkedIn ProfielRicardo Rohde
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 13 240 038

LinkedIn ProfielSangeeta Ghisyawan
Office Manager
s.ghisyawan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Jose Oosterlee

LinkedIn ProfielJosé Oosterlee
Recruiter
Machine- en Apparatenbouw, Infratechniek
j.oosterlee@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 23
Mob: 06 13 251 318

Mathijs Schoon

LinkedIn ProfielMathijs Schoon
Recruitment Consultant
Industrie, Infratechniek en Apparatenbouw
m.schoon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06 82 421 242

Tamara Hassan

LinkedIn ProfielTamara Hassan
Recruitment Consultant
Infratechniek, Machine- en Apparatenbouw
t.hassan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11
Mob: 06 82 415 015

LinkedIn ProfielThomas Jacob
Marketing stagiair
t.jacob@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Connetix is een specialistische recruitment partner die zich richt op hoger opgeleid personeel (Mbo+, Hbo & Wo) in de technische sector. Medewerkers die zich niet alleen onderscheiden door middel van een diploma maar ook zijn/haar persoonlijkheid, welke moeten passen binnen uw organisatie en cultuur.

Onze jarenlange ervaring en uitgebreide netwerk met duizenden kandidaten in heel Nederland biedt ons de mogelijkheid de meest geschikte kandidaat voor uw organisatie te vinden. In een tijdperk waar kwaliteit, mate van geschiktheid en schaarste van goed technisch personeel aan de orde van de dag is, is het voor u als werkgever belangrijk om een sterke partner te hebben binnen het recruitmentproces.

  • Kwaliteit
  • Betrokkenheid
  • Transparant
  • Partnership
Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op