Gerald Sno
Business Development Manager
Industrie, Machine- en Apparatenbouw
g.sno@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 14
Mob: 06 24 819 082

Kristian van Loon

Kristian van Loon
Business Development Manager
Machine- en Apparatenbouw
k.vanloon@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 15
Mob: 06 30 706 948

Randy de Wit

Randy de Wit
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.dewit@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 13
Mob: 06 13 256 279

Shai Ponit
Recruitment Consultant
Industrie
s.ponit@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 17
Mob: 06 13 287 183

Léon Wolf
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
L.wolf@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 12
Mob: 06 13 212 561

Ricardo Rohde

Ricardo Rohde
Recruitment Consultant
Machine- en Apparatenbouw
r.rohde@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 20
Mob: 06 13 240 038

Bob van Nimwegen

Bob van Nimwegen
Recruitment Consultant
Infratechniek
b.vannimwegen@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 16
Mob: 06 13 222 844

Christel van Hal

Christel van Hal
Recruiter
Infratechniek
c.vanhal@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 18
Mob: 06 13 285 078

Sangeeta Ghisyawan
Office Manager
s.ghisyawan@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Huub Rulkens

Huub Rulkens
Marketing Manager
h.rulkens@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00

Jose Oosterlee

José Oosterlee
Recruiter
Apparatenbouw & Infratechniek
j.oosterlee@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06 13 251 318

Vera Tran

Vera Tran
Talent Sourcer
v.tran@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 11

Lars Piek

Lars Piek
Recruiter
Industrie
L.piek@connetix.nl
Tel: 088 – 506 22 00
Mob: 06 12 410 478

Connetix is een specialistische recruitment partner die zich richt op hoger opgeleid personeel (Mbo+, Hbo & Wo) in de technische sector. Medewerkers die zich niet alleen onderscheiden door middel van een diploma maar ook zijn/haar persoonlijkheid, welke moeten passen binnen uw organisatie en cultuur.

Onze jarenlange ervaring en uitgebreide netwerk met duizenden kandidaten in heel Nederland biedt ons de mogelijkheid de meest geschikte kandidaat voor uw organisatie te vinden. In een tijdperk waar kwaliteit, mate van geschiktheid en schaarste van goed technisch personeel aan de orde van de dag is, is het voor u als werkgever belangrijk om een sterke partner te hebben binnen het recruitmentproces.

  • Kwaliteit
  • Betrokkenheid
  • Transparant
  • Partnership
Wij zijn Connetix

Neem gerust contact met ons op