Werkvoorbereider

Ben jij klaar om impact te maken op grote civiele projecten in Rotterdam? Als Werkvoorbereider krijg je bij ons de kans om samen te bouwen aan de toekomst van de stad én aan je eigen ontwikkeling. Ontdek snel waarom deze functie écht bij je past.

Romario

Wat ga je doen als Werkvoorbereider Civiel?

In deze rol ben jij de verbindende factor tussen ontwerp en uitvoering voor diverse civiele projecten in Rotterdam. Jij zorgt ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is, zodat het team aan de slag kan. Geen dag is hetzelfde en jouw werk telt echt mee voor een veilige en leefbare omgeving.

  • Voorbereiden van projecten zoals nieuwe wegen, onderhoud en wijkverbetering.
  • Opstellen en bewaken van planningen en budgetten.
  • Opvragen van offertes en bestellen van materialen.
  • Afstemmen van werkzaamheden met collega’s, onderaannemers en leveranciers.
  • Tijdens het werk toezien op veiligheid, kwaliteit en milieu.


  • Junior
  • HBO
  • 40
  • Amsterdam

Wie ben jij?

Je bent een echte teamspeler en houdt van een aanpakken. Je bent nauwkeurig, werkt graag samen en pakt verantwoordelijkheid. Ook als je niet aan alles voldoet, moedigen we je aan om te solliciteren.

  • Hbo-diploma Civiele Techniek of vergelijkbaar afgerond.
  • Sterk in communicatie en samenwerking.
  • Kennis van materialen en planningen is een pre.
  • Proactief en zoekt zelfstandig oplossingen.



Wat worden je voorwaarden als Werkvoorbereider Civiel?

Naast een afwisselende, verantwoordelijke baan bieden wij je het volgende:

  • Salaris van €3.200,- tot €3.500,- per maand (afhankelijk van ervaring).
  • Jaarlijks opleidingsbudget tot €2.000,-.
  • Telefoon en laptop van de zaak.
  • 40 vrije dagen per jaar.
  • Auto van de zaak.
  • 8,33% vakantiegeld.
  • Goede reiskostenvergoeding en pensioenregeling.


Zie jij jezelf al aan het werk bij ons? Solliciteer meteen of neem contact op voor meer informatie!

De voordelen van Connetix

01

Wij ontzorgen het hele process en dragen al het risico

02

Alle professionals krijgen persoonlijke begeleiding

03

Wij spiegelen alle contract voorwaarden

04

89% gaat na de inleenperiode met een vast contract in dienst

Organisatie

Binnen deze organisatie zijn er tal van mogelijkheden. We zijn gevestigd door heel het land en hebben verschillende dochterbedrijven binnen de civiel en infra technische markt die andere disciplines uitvoeren. Bij ons zal je aan projecten werken zoals het vervangen van asfalt, onderhoud en aanleg van snelwegen, herinrichting van wijken én doen we dit alles met duurzaamheid hoog in het vaandel. Eenmaal binnen onze organisatie word je ontvangen in een warm bad. We zijn een grote maatschappij, maar de afdelingen voelen warm en sfeervol aan. We zijn continu bezig met innovaties en zijn heel erg benieuwd naar jouw ideeën. Kom je een keer langs?


Werksfeer

Er heerst een fijne en collegiale werksfeer. Onze opdrachtgever gelooft in haar medewerkers. Zij hebben de ambitie om gezamenlijk op een innovatie manier het uitdagende project te realiseren. De collega’s die jou voor zijn gegaan, zijn trots op het feit dat zij hun steentje kunnen bijdrage aan dit project. De organisatie hecht veel waarde aan jou persoonlijke ontwikkeling en biedt ruimte om door te groeien.

Detacheren met Connetix